Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

Futbal skupina Sever – muži 4. liga a dorast 3. liga

Futbalová jar sa opäť prihlásila a aj družstvá z Tvrdošína odohrali svoje úvodné zápasy odvetnej časti.

Čítať ďalej...

Výsledky Cestný beh - Tvrdošínska dvanástka

Mesto Tvrdošín orgnizovalo v nedeľu 1. júna 2014 12. ročník Cestného behu - Tvrdošínska dvanástka,  ktorý sa uskutočnil na Trojičnom námestí v Tvrdošíne. FOTOGALÉRIA.

Čítať ďalej...

Poľsko - Slovenský prechod a cyklojazda

Pozvanie na cyklojazdu a turistický pochodWójt Gminy Kościelisko Vás pozýva na otvorený Poľsko – Slovenský prechod a cyklojazdu v Polanach, ktoré sa uskutočnia v sobotu 26. októbra 2013 so štartom a cieľom v Biatlonovom stredisku v Kościelisku pri ulici Gron. Prihlásiť sa môžte do piatku 25. októbra 2013 do 10 hodiny písomne na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. V maili uveďte meno a priezvisko a informáciu či je osoba plnoletá z dôvodu vytvorenia zoznamu účastníkov.

Čítať ďalej...

Rozlosovanie futbalu

ROZLOSOVANIE: ŽIACI DORAST MUŽI.

Tvrdošínski florbaloví veteráni sú vicemajstrami Slovenska.

Uplynulý víkend sa v Tvrdošínskej hale konali Otvorené majstrovstvá Veteránov vo florbale, kategórie 30 a viac ročných, za účasti ôsmich družstiev z rôznych kútov Slovenska. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Pekné momenty a kombinačná hra neboli na turnaji zriedkavosťou. Bolo vidieť, že i “starí páni“ dokážu odohrať kvalitné zápasy. Najviac sa darilo domácemu celku Fbk Tvrdošín a družstvu "Otorinolaryngológovia" - Bypass zmes Žiliských extraligových hráčov a Púchova, ktorí vyhrali svoje skupiny. Vo vyraďovacích bojoch Tvrdošínčania zdolali v štvrťfinále Dolný Kubín a v semifinále si poradili s Pruským. Domáci celok nastúpil vo finále v oklieštenej zostave proti Bypassu čo sa prejavilo i na výsledku. Každopádne chalani podali obdivuhodný výkon.

Čítať ďalej...

Majstrom Slovenska Dorasteniek Fbk Tvrdošín

V Tvrdošíne sa v dňoch 18. - 19. mája 2013 uskutočnili Majstrovstvá Slovenskej republiky dorasteniek vo florbale. Do celoslovenského finále sa kvalifikovalo sedem družstiev. Najlepším družstvom a teda majstrom Slovenska pre sezónu 2012/2013 sa stalo družstvo Fbk Tvrdošín, ktoré vo finále zdolalo Fbk Kométa Smolník. Tretie miesto obsadilo MŠK Fbo Kysucké Nové Mesto, ktoré v dramatickom zápase malo viac šťastia a porazilo ŠK Rebels 91 Topoľčany. 

Čítať ďalej...