Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

30.6.2012 FESTIVAL CIRKEVNÝCH PIESNÍ

Nový amfiteáter pod Osobitou otvorili cirkevné piesne - FOTOGALÉRIA.

Slávnostné otvorenie novovybudovaného amfiteátra v Oraviciach pod Osobitou sa uskutočnilo 30. júna 2012 za účasti domácich návštevníkov a hostí z Poľska, z gminy Kościelisko.

Čítať ďalej...

26.5.2012 Prehliadka dychových súborov

Ďalšou aktivitou v rámci projektu "Pieseň znie oravickou a kościeliskou dolinou" bola-Prehliadka dychových hudieb z Tvrdošína a Kościeliska, ktorá sa uskutočnila 26. mája 2012  v areáli termálnych kúpalísk v Oraviciach.  FOTOGALÉRIA.

 

Čítať ďalej...

Pieseň znie oravickou a kościeliskou dolinou 2011 - 2012

je projekt realizovaný v rámci programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007 – 2013 a je zložený z dvoch navzájom súvisiacich častí.

Čítať ďalej...

Folklór a ľudové zvyky dva dni dominovali v Oraviciach

Spolupráca s poľskou gminou Kościelisko sa neskončila projektom "Tatry nás spájajú, a nedelia". Naopak, ďalej pokračuje projektom s názvom "Piesne znejú oravickou a kościeliskou dolinou".

Čítať ďalej...

25.5.2012 Detská show v Oraviciach

V rámci projektu "Pieseň znie oravickou a kościeliskou dolinou" sa uskutočnil 25. mája 2012 v Oraviciach športovo relaxačný deň pre talentované deti z Tvrdošína a Kościeliska. Talentované deti sa predstavili v dvojhodinovom programe, ktorý začal o 13.00 hod. FOTOGALÉRIA

 

Čítať ďalej...

Pozdrav zime - Furmanské Oravice

 

 Sviatok zimy pod Osobitou

 

Čítať ďalej...

Oravická lyža

Nezabudnuteľný zážitok z oravickej prírody

 

Čítať ďalej...