Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

2.9.2017 Otvorenie nového detského ihriska ŽIHADIELKO

V sobotu 2. septembra sa uskutočnilo veľkolepé otvorenie nového detského ihriska ŽIHADIELKO.  Fotogaléria z otvorenia.    VIDEO.

Začiatkom marca sme sa dozvedeli úžasnú správu, že sme v našej kategórii vyhrali 1. miesto s počtom hlasov 47074, a teda parádne ihrisko Žihadielko bude stáť aj v našom meste. Spoločne sme prežívali každý pribúdajúci hlas i každý hlasovací deň a konečne sme sa dočkali.

Ihrisko sa otvorilo  2. septembra a farebné hracie prvky si môžu užívať deti nielen z nášho mesta, ale aj jeho návštevníci.

Na deti v Tvrdošíne čakalo kopec zážitkov. Symbolický kľúč od ihriska odvzdal primátorovi mesta Ivanovi Šaškovi vedúci predaja Slavomír Špánik.

Pásku na Žihadielku na Radničnej ulici v Tvrdošíne deti prestrihli o 10:00 h. Po celý deň tam na malých návštevníkov čakala včielka Maja, mnoho hier, občerstvenie a ich obľúbení veselí Trpaslíci z RTVS.

V programe okrem Trpaslíkov boli rôzne aktivity ako -Moderovaná show pre deti, Divadelné predstavenie pre deti

Súťaže a odmeny pre každé dieťa priamo na ihrisku Žihadielku, Tvorivé dielničky, Obrovský skákací hrad, Trampolína,

Maľovanie na tvár, Fotostena s Majou, Občerstvenie pre celú rodinu, Cukrová vata zadarmo, Lidl fresh stánok s čerstvým ovocím a šťavami, Prebaľovací stan pre mamičky a najmenšie detičky,A samozrejme, Včielka Maja príde osobne:-)

 

 FOTO -Stavba ihriska