Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

6.11.2017 Výsledky fotosúťaže "Mesto očami fotografa"

Mesto Tvrdošín vyhlásilo začiatkom roka fotografickú súťaž:  Mesto očami fotografa.  Súťaže sa mohli zúčastniť všetci obyvatelia mesta (profesionáli i amatéri), ktorí prostredníctvom fotografie zachytili mesto Tvrdošín a jeho mestskú časť Oravice. FOTOGALÉRIA. Výstavu fotografii si môžete pozrieť v priestore MsKS do 31.12.2017.

Do súťaže sa zapojilo osem fotografov so 65 fotografiami. Päť najkrajších fotiek, ktoré vystihli dané témy - "Dušou mesta sú jeho obyvateli" alebo "História mesta ukrytá v súčasnosti" - boli ocenené . 

Ocenené fotografie:


 
Ivan Svetlošák
Gabriela Grešová

Stanislav Gavula

 
Eduard Vasek
Patrik Grísa

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže. 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cieľ súťaže:

Cieľom súťaže je zdokumentovať život v našom meste prostredníctvom fotografií. Z najlepších pripravíme výstavu v MsKS Medvedzie.

Témy:   

„ Dušou mesta sú jeho obyvatelia“

„História mesta ukrytá v súčasnosti“

 

Vyhlásenie súťaže:

marca 2017

Podmienky súťaže a termín uzávierky:

Súťažné práce je potrebné doručiť najneskôr do 3. novembra 2017 do MsKS Medvedzie vo formáte JPG na USB kľúči alebo emailovou formou na e-maily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Autor môže poslať do súťaže max. 10 rôznych fotografií (čiernobielych alebo farebných, nie opakujúce sa zábery).

Vyhodnotenie a ocenenia súťaže:

Súťažné práce posúdi odborná porota, ktorá udelí ocenenia autorom víťazných prác. Ak súťažné práce nedosiahnu požadovanú úroveň, odborná porota má právo navrhnúť niektorú z cien neudeliť.  Vybrané fotografie budú uverejnené  na web stránke mesta Tvrdošín.

Vyhlásenie výsledkov a nainštalovanie výstavy bude v MsKS Medvedzie 16. novembra 2017 a potrvá do 31. decembra  2017.

 

Kontakt a ďalšie informácie: Tel.: 043/532 21 67, 0909375929

e-mail:, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.