Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

9.12.2014 Beseda so spisovateľom Petrom Hubom

Čítať ďalej...

24.11.2016 Naše Gymnázium má víťaza medzinárodnej súťaže

Gymnázium v Tvrdošíne už viac než 20 rokov poskytuje kvalitnú výučbu a vytvára priaznivé podmienky pre rozvoj talentovaných žiakov, ktorí v každom školskom roku dosahujú úspechy v športových, prírodovedných, jazykových, literárnych či umeleckých súťažiach.

Čítať ďalej...

25.10.2017 Do kostolíka prichádzajú vzácny hostia

Medzi návštevníkmi, ktorí zavítali do kostola Všetkých svätých patria mnohé osobnosti z rôznych sfér života. V stredu 25. októbra navštívil náš drevený kostolík rekordman v darovaní krvi, ktorý ako prvý  na svete má 596 odberov, pán Zdeněk Duběnko s manželkou z Kostomaty nad Labem.

Čítať ďalej...

6.-7.1.2018 Turnajový víkend je za nami

Cez víkend sa uskutočnili v mestskej športovej hale v Tvrdošíne dva turnaje. V sobotu 6.1. sa nadšenci futsalu stretli už na 3. ročníku turnaja pre neregistrovaných hráčov. Zúčastnilo sa ho až 10 mužstiev z toho deväť bolo z Tvrdošína a jedno z Námestova. Počas celého turnaja si najlepšie počínalo mužstvo TJ Sokol Šutovo, ktoré skončilo na prvom mieste, keď vo finále zdolalo minuloročného víťaza Fofo team až v penaltovom rozstrele. Na treťom mieste skončil Starek Transport team. V nedeľu 7.1. sa uskutočnil taktiež už 3. ročník nohejbalového turnaja O pohár primátora mesta. Najlepšie sa viedlo tímu v zložení Richard Bajo, Jaroslav Hradský a Milan Sirota, ktorí zaslúžene celý turnaj vyhrali.

10.12.2011 Predvianočné stretnutie v duchu úcty a poďakovania

Čítať ďalej...

15.12.2012 Výstava poštových holubov

Čítať ďalej...